Mēs samazinām Jūsu izdevumus uz degvielu !

Auto gāzes iekārtas.

   SIA "Ekomotors" profesionāli nodarbojas ar auto gāzes iekārtu uzstādīšanu, apkopi un remontu. Pieejamie pakalpojumu apraksti un izcenojumi atrodami zemāk. Mēs piedāvājam gan poļu, gan itāļu gāzes iekārtas -  BRC, TRONIC AG, STAG., A.E.B., u.c.


AUTO GĀZES IEKĀRTU UZSTĀDĪŠANA
  
   Standarta izcenojumi 4.paaudzes gāzes iekārtām, kuras ir paredzētas benzīna dzinējiem ar iešprici, ir nopublicēti zemāk esošajā tabulā. Bāzes komplektācijā ir iekļauts toroidālais gāzes balons, kurš tiek ievietots rezerves riteņa nodalījumā un oriģinālās sprauslas, kas nāk komplektā ar iekārtu . Ja ir nepieciešams uzstādīt kvalitatīvākas sprauslas, piem. BARACUDA, ražīgāku gāzes reduktoru vai cilindrisko balonu, tad izcenojumi palielinās. Kā pierādījies praksē, jaudīgākas sprauslas ir vēlams uzstādīt palielinātas jaudas dzinējiem ar turbokompresoriem.



 Automašīnas dzinēja cilindru skaits 4 cilindri
5-6 cilindri
8 cilindri
           Gāzes iekārta STAG (Polija), toroidālais gāzes balons         
           540,- EUR         
          680,- EUR         
          820,- EUR         
           Gāzes iekārta A.E.B (Itālija), toroidālais gāzes balons
 680,- EUR
 820,- EUR
 1000,- EUR
           Gāzes iekārta BRC (Itālija), toroidālais gāzes balons 850,- EUR
960,- EUR
1100,- EUR

   Automašīnām ar karburatora dzinējiem gāzes iekārtas uzstādīšana maksā 470,- EUR 

 Automašīnām ar mono iešprici gāzes iekārtu uzstādīšana maksā 490,- EUR

  
   Lai precīzi noskaidrotu auto gāzes sistēmas uzstādīšanas izmaksas savam automobilim, lūdzu atsūtiet mums sekojošu informāciju par savu auto:
  • Auto marka
  • Auto modelis
  • Izlaiduma gads
  • Dzinēja tilpums
  • Dzinēja jauda kW
   Šo informāciju varat atsūtīt uz mūsu e-pastu info@ekomotors.lv vai arī uz mūsu kontaktformu un mēs ar Jums sazināsimies.


AUTO GĀZES IEKĀRTU APKOPE

   Jebkurai ar auto gāzes iekārtu aprīkotai automašīnai ir jabūt vismaz diviem filtra elementiem. Viens tiek uzstādīts augstspiediena daļā starp gāzes balonu un gāzes reduktoru, un otrs tiek uzstādīts starp gāzes reduktoru un gāzes sprauslām. Sprauslu ilgspējīga kvalitatīva darbība bieži vien ir atkarīga no uzstādīto filtru kvalitātes un nomaiņas intervāla. Pie mums esošās gāzes uzpildes stacijas piedāvā diezgan dažādas izcelsmes un kvalitātes sašķidrināto gāzi, sakarā ar ko ir savlaicīgi jāpievēŗš uzmanību filtrējošajiem elementiem.

   Gāzes filtru nomaiņu vēlams veikt ik pēc 10000-15000 km nobraukuma intervāla.

   Atomašīnas gāzes iekārtas apkopes laikā tiek nomainīti 2-3 filtrējošie elementi, pārskatīti savienojumi un blīvējumi, pieslēgts dators gāzes iekārtas vadības blokam un veikta diagnostika.

 4. paaudzes auto gāzes iekārtas ar iešprici apkope maksā 30,- EUR

Autogāzes iekārtas, dzinējiem ar karburatora un mono iešprici, apkope maksā  20-25,- EUR


AUTO GĀZES IEKĀRTU REMONTS

   Par autogāzes iekārtām vēl joprojām klīst daudz un dažādi mīti. Tos visus var atrast internetā. Mums nav tāda mērķa tos visus atspēkot. Vēlamies parunāt tikai par vienu mītu, kas reizē īsti arī nav mīts. Un tas būtu - "Auto, kas ir aprīkots ar auto gāzes sistēmu, smird pēc gāzes". Vēlamies pievērst uzmanību šādai svarīgai lietai - sašķidrinātās gāzes pilnīgas sadegšanas procesā raksturīgā "smarža" pilnībā pazūd. Tātad izplūdes gāzēs tādu smaržu Jūs nejutīsiet, izņēmums ir nepilnīgi sadegusi gāze, kas liecina par dzinēja darbības traucējumiem. Ja Jūs jūtat tādu raksturīgo "smaržu" auto tuvumā, tad nekavējoties dodaties pie mums uz servisu, jo sistēmā ir radusies noplūde.

   Remontējam jebkurus autogāzes iekārtu defektus, arī, ja Jums ir radies nesamērīgi liels patēriņs, droši zvaniet, rakstiet, brauciet.

Auto gāzes iekārtu remonta izcenojums par 1 stundu ir 20,- EUR

Autogāzes iekārtas diagnostikas veikšana ar datoru maksā 10,- EUR

© Copyright 2017 “Ekomotors” SIA, All rights reserved.

 .