Autoelektriķa pakalpojumi

Autosignalizāciju uzstādīšana, atslēgšana, nomaiņa, papildus imobilaizeru uzstādīšana un atslēgšana, slepeno pogu uzstādīšana ar dzinēja bloķēšanu.  Signalizācijas ar peidžeri, ar GSM un GPS.


Centrālās atslēgas uzstādīšana un esošās centrālās atslēgas remonts , centrālo atslēgu vadības interfeisa uzstādīšana ar distances pulti, papildus durvju vai bagāžnieka  vadība ar atsevišķu pogu.Starteru un ģeneratoru remonts. Oglīšu nomaiņa starteros un ģeneratoros, gultņu nomaiņa, zobratu un ievilcēju nomaiņa starteros, ģeneratoru elektriskās shēmas darbības pārbaude (izņemot ar ciparu vadību)


Datordiagnostika, kļūdu nolasīšana, dzēšana. Defektu noteikšana, novēŗšana. Dzinēja un pārējo automašīnas sistēmu diagnostika un remonts. Auto gāzes sistēmu diagnostika, kalibrēšana un defektu novēŗšana.Rūpnīcas imobilaizeru atslēgšana, izmantojot emulatorus vai izprogrammējot imobilaizeri (immo off). Bojātu automobiļu sēdekļu aizņemtības sensoru aizstāšana ar emulatoru, lai dzēstu SRS indikāciju.  Dažu automobiļu mērinstrumentu paneļu indikācijas pārbaude -  Audi Q7 un A6, Citroen C4 Picasso, EMF displejs, Renault Kangoo 3, Renault Scenic II, Scenic II FULL Scenic III+NAVI, Espace IV, VW Passat B6.


Autoelektrosistēmu remonts - elektrisko logu pacēlāju remonts, sēdekļu apsildes, auto iekšējās un ārējās apgaismes, dzinēja vadības sistēmu remonts. Parkinga sensoru, ABS, skaņas signālu, salona ventilatoru remonts. Slēdžu, pogu, parslēdzēju, gala slēdžu remonts un nomaiņa. Papildus aprīkojuma uzstādīšana.Lukturu elektriskās daļas remonts, spuldžu nomaiņa, ksenona bloku nomaiņa, LED dienasgaismu uzstādīšana, automātiskās gaismas ieslēgšanās bloku uzstādīšana,  LED lukturu remonts, lukturu stara regulēšana, stara  augstuma korektoru remonts, ksenona lukturu stara augstuma sensoru nomaiņa.Auto audio sistēmu uzstādīšana un nomaiņa. Magnetolu uzstādīšana, oriģinālo  auto magnetolu nomaiņa, rāmīšu uzstādīšana, pastiprinātāju, skaļruņu un sabvūferu uzstādīšana, audio instalācijas ielikšana un vibroizolācijas ieklāšana automobilī. Antenu uzstādīšana

© Copyright 2017 “Ekomotors” SIA, All rights reserved.

 .